- Edyta Gorniak
- >
- Other
- >
- Pada śnieg
Testo Pada śnieg
Testo Pada śnieg
Kiedy już siwy i stary rok
Gubi na drzewach szron
Kiedy już w sobie masz
Zapachy z wielkiej skrzyni świąt
W wannie juz pływa świąteczny karp
Balkon się zmienia w las
Tata coś chowa, gdyż
Spotkanie z Mikołajem miał
Pada śnieg, puszysty śnieg
Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół
Pada śnieg jak w białym śnie
Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest
Dziś pan Andersen cieszy się
Bo wszyscy dziećmi stają się
Pada na stada skulonych aut
Na posolony świat
Cieszy się śnieżny pług
Dziś prosto w teleekspres kurs
Sanki z tornistra sprawdzają się
Choć już w zeszytach śnieg
Krzyknie się bałwan I nikt dzisiaj nie obraża się
Pada śnieg, puszysty śnieg
Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół
Pada śnieg jak w białym śnie
Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest
Dziś pan Andersen cieszy się
Bo wszyscy dziećmi są, gdy
Staje się biel i łagodzi, co złe
I żal, i gniew
Dedal , Ikar, wyszli z baśni na świat
Topią w nas odłamki szkła…
Pada śnieg, puszysty śnieg
Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół
Pada śnieg jak w białym śnie
Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest
Dziś pan Andersen cieszy się
Bo wszyscy dziećmi stają się...
Gubi na drzewach szron
Kiedy już w sobie masz
Zapachy z wielkiej skrzyni świąt
W wannie juz pływa świąteczny karp
Balkon się zmienia w las
Tata coś chowa, gdyż
Spotkanie z Mikołajem miał
Pada śnieg, puszysty śnieg
Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół
Pada śnieg jak w białym śnie
Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest
Dziś pan Andersen cieszy się
Bo wszyscy dziećmi stają się
Pada na stada skulonych aut
Na posolony świat
Cieszy się śnieżny pług
Dziś prosto w teleekspres kurs
Sanki z tornistra sprawdzają się
Choć już w zeszytach śnieg
Krzyknie się bałwan I nikt dzisiaj nie obraża się
Pada śnieg, puszysty śnieg
Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół
Pada śnieg jak w białym śnie
Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest
Dziś pan Andersen cieszy się
Bo wszyscy dziećmi są, gdy
Staje się biel i łagodzi, co złe
I żal, i gniew
Dedal , Ikar, wyszli z baśni na świat
Topią w nas odłamki szkła…
Pada śnieg, puszysty śnieg
Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół
Pada śnieg jak w białym śnie
Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest
Dziś pan Andersen cieszy się
Bo wszyscy dziećmi stają się...
- Dumka Na Dwa Serca
- Jestem kobietą
- Nie Proszę O Więcej
- Będę śniła
- List
- Hunting High & Low
- Moge zapomnieć Ciebie
- Kasztany
- Andromeda
- As If
Altri testi di Edyta Gorniak
Lyrics powered by LyricFind
- Testi Ultimo
- Testi Pinguini Tattici Nucleari
- Testi Vasco Rossi
- Testi Jovanotti
- Testi Marco Mengoni
- Testi Lucio Battisti
- Testi Tiziano Ferro
- Testi Cesare Cremonini
- Testi Gazzelle
- Testi BLANCO
