Testo Al Sana Karakan

Testo Al Sana Karakan

KARAKAN GERÇEKLERI ANLATAN HER ZAMAN VE HER AN KARSINDA OLAN.

YUKARIDA ASAGIYA LISTELERDE BI RNUMARA. DAHA IYISI VARSA ÇIKSIN HADI KARSIMA. KAÇ KERE SÖYLEDIK BIZ ÇOCUK SANA. TÜRKÇE RAP'IN KRALI, EN BÜYÜK-ALPER AGA. AYNI JAMES BOND 007 GIBI, GIZLI GÖREVLERE ÇIKARIM BEN GECELERI. DAYANIRIM KAPINA VE RUHUN BILE DUYMAZ. kARAKAN UYUMAZ HIÇ KIMSEDEN KORKMAZ. BOOYAKA BAK BOOYAKA ÇEKILIN KENARA. KARAKAN'A EL SALLA, EL SALLA. HAYDI, HAYDI KALKSIN ELLER HAVAYA.HAYDI, HAYDI BASLAYIN ZIPLAMAYA. EGER KARAKAN BIR NUMARAYSA BASLAYIN ÇILGINCA BAGIRMAYA! AL SANA - AL SANA KARAKAN. HADI HADI YANDAN. VAR MI BIZE YAN BAKAN. AL SANA - AL SANA KARAKAN. KARAKAN BIR NUMARA, HER ZAMAN VE HER AN. AL SANA KARAKAN GERÇEKLERI ANLATAN. HER ZAMAN VE HER AN KARSINDA OLAN BOMBA GIBI KADRO. HEPIMIZDE SUPER FLOW. PES EDER KARSIMA GEÇSE BILE CASTRO. TATLI RÜYA DEGIL. KABUS DERLER BANA. BEYENIRSEN KAL, BEYENMEZSEN YAPMA TANTANA. YAT YATAKTA, YADA MIKRAFONDA.

ISI BILIR KARAKAN HER POZISYONDA. YANLISIM VARSA AF EYLE. DIYECEGIN OLURSA GEÇ SÖYLE. BIR GÜN GEÇTI, ÜÇ GÜN GEÇTI. KABUS YINE AYNI YOLU SEÇTI. STRICTLY HARDCORE ZOR AMA ZOR. BUNLARI GEL SEN BIR DE BIZE SOR. KIMDIR GERÇEKLERI ANLATAN UNUTMA SAKIN, HER ZAMAN KARAKAN.

AÇ RADYONU VER MÜZIGI BOXLARA. SELAM SÖYLE BENDEN BÜTÜN KANAKLARA MIKROFONDA KABUS. TÜRKIYE, ALMANYA, ISTANBUL, IZMIR, ADANA VE ANKARA GÜNEYDEN KUZEYE, DOGUDAN BATIYA. GELIN GELIN HEPINIZ BENIM YANIMA KARAKAN DA KARA. KAN'DAN DA KANLI. ACI VE TATLI ISTE SAPIK MANISALI. ÜÇ IKI BIR HAKEM SINYALI VERIR. BIR ANDA RAPÇILERIN SESI KESILIR. ALPER AGA MIKROFONDA PATLATIR BIR BOMBA. EZEN VE GEÇEN SÖZLER UÇUYOR HAVADA YAGMUR GIBI DÖKÜLÜR. SEL GIBI GÖTÜRÜR. SÖZLERI DUYUNCA KUSKULARIN ÖLÜR DÜNYANIN DÖRT UCUNDA SAHNEYE ÇIKAN. KARAKAN BIR NUMARA VAR MI BIZE YAN BAKAN?

Guarda il video di Al Sana Karakan

Al Sana Karakan videoplay video
Testi Karakan